Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Vztahuje se k aktuálnosti:
  • Garance aktuálnosti
Vztahuje se k období platnosti:

Nedostupné pro váš modul.

 

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Do not fill this:

Školení zaměstnankyně na mateřské dovolené z pohledu daňového

12.9.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

8.2.3 Školení zaměstnankyně na mateřské dovolené z pohledu daňového

Ing. Eva Sedláková

VYŠLO V ČÍSLE 09/2016

Dotaz

Lze zaměstnankyni, která je v současné době na rodičovské dovolené, hradit školení? Jedná se o daňově účinný náklad zaměstnavatele?

Právní předpisy

Zákon č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZDP”)

  • § 24 odst. 2 písm. j) bod 3 ZDP

  • § 6 odst. 9 písm. a) ZDP

Odpověď

Školení pro

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
DU profi | DU dotazy a odpovědi profi | DU dotazy a odpovědi profi plus
 +420 222 539 333  odpovediprofi@du.cz

VÝHODY PŘEDPLATNÉHO

  • On-line knihovna je denně doplňovanou databází odpovědí na dotazy z oblasti daní a účetnictví.
  • Právní předpisy jsou nedílnou součástí, a to k různým datům účinnosti.
  • Odpovědi na dotazy jsou srozumitelné, názorné a garantované.
  • Databáze jsou doplněny o propracovaný systém vyhledávání, který umožňuje vždy rychle nalézt požadovanou odpověď.
  • Vyhledávání bez reklam.
  • Praktické filtry zacílí na hledané téma.
  • Portál má jednoduché ovládání, uživatelsky přátelské rozhraní i profesionální úroveň.
  • Renomovaní autoři - odpovědi na dotazy mají vysokou odbornou hodnotu. 
  • Odpovědní servis zdarma - do 3 týdnů získáte fundovanou odpověď na dotaz z oblasti daní a účetnictví (pouze u modulu DU dotazy a odpovědi profi PLUS - 4 dotazy za rok).
  • Časové verze odpovědí (pouze pro DU dotazy a odpovědi profi PLUS).

V databázi DU dotazy a odpovědi naleznete odpověď na každý dotaz!

     
     Napište nám
     Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
    Do not fill this: