Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Povinnost sestavit konsolidovanou účetní závěrku

16.2.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

6.6.13 Povinnost sestavit konsolidovanou účetní závěrku

prof. Ing. Libuše Műllerová, CSc.

VYŠLO V ČÍSLE 01/2016

Dotaz

Pokud naše společnost (a. s.) vlastní 100% akcií jiné společnosti musí sestavovat konsolidovanou účetní závěrku? Co musíme dále zkoumat kromě procentního podílu?

Právní úprava
Právní úprava
  • Zákon č. 563/1991 Sb., o účetnictví (ZoÚ), ve znění pozdějších předpisů

    • - § 21a – způsoby zveřejňování
    • - § 22 – konsolidovaná účetní
 
 Napište nám
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: