Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Daňové zvýhodnění na vyživované dítě

30.3.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2.2.87 Daňové zvýhodnění na vyživované dítě

Ing. Zdeněk Morávek

VYŠLO V ČÍSLE 03/2017

Náš zaměstnanec má dceru, které bude 18 let letos v květnu. Má pouze základní školu. Od prosince roku 2015 má řádný pracovní poměr. Můžeme mu poskytnout daňové zvýhodnění na vyživované dítě do dovršení 18 let věku (tedy do května včetně)?

Právní úprava
Právní úprava
  • Zákon č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů (ZDP), ve znění pozdějších předpisů

    • - § 21e odst. 4 – Definice společně
 
 Napište nám
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: