Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Daňové zvýhodnění u cizinců s dlouhodobým pobytem

29.6.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

8.3.6
Daňové zvýhodnění u cizinců s dlouhodobým pobytem

Ing. Renata Konvičná

Dotaz

Zaměstnanci - Francouzovi bez trvalého pobytu v ČR - se narodilo dítě, jehož matka je Polka. Nejsou manželé. Žijí mimo území ČR, otec je zapsán v RI, platí daně v ČR. Má nárok na měsíční odečitatelnou položku na dítě?

Právní úprava

Zákon č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZDP”)

  • § 35ba ZDP

  • § 35c ZDP

  • § 38g ZDP

Smlouva

 
 Napište nám
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: