Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz na GPS

13.4.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2016.8.12
Dotaz na GPS

Ing. Eva Sedláková

VYŠLO V ČÍSLE 8/2016

Společnost nakoupila osobní automobil, který by registrován dne 11. 8. 2015, dne 5. 8. 2015 nechala do automobilu zamontovat GPS v hodnotě 6 006 Kč. Ve společnosti jsou i jiné automobily, které mají GPS.

Je nutné, aby GPS byla v tomto případě součástí pořizovací ceny vozu?

Odpověď

V daném případě budou výdaje spojené se zamontováním GPS součástí vstupní ceny automobilu. Odpisování lze v souladu s § 26 ZDP zahájit po

 
 Napište nám
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: