Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Fakturace stavebních prací

11.3.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2016.0405.10
Fakturace stavebních prací

Ing. Eva Krekulová

VYŠLO V ČÍSLE 0405/2016

Jsme firma, s. r. o. a plátci DPH, potřebuji vystavit FA do EU – neplátce, osoba neregistrovaná k DPH. Fakturujeme stavební práce na nemovitosti.

Musíme vystavit FA s DPH – sazba 15 % nebo 21%, příp. německá sazba?

Nebo vystavit FA bez DPH? Na jaký řádek se uvede toto zdanitelné plnění?

Rozhodující je, kde se nemovitost nachází. Pokud se nachází v Německu, je místem plnění podle § 10

 
 Napište nám
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: