Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Kurz pro přepočet cestovného a kapesného v cizí měně

24.11.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

7.2.1
Kurz pro přepočet cestovného a kapesného v cizí měně

Ing. Karel Janoušek

Dotaz

Jakým kurzem máme přepočítávat cestovné a kapesné v cizí měně? Lze použít pevný roční kurz, příp. podle čeho se tento kurz stanovuje?

Právní předpisy

Zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZP”)

  • § 183 ZP

  • § 184 ZP

Odpověď

Protože v dotazu není uvedeno, o jaký účel přepočtu měn jde, připomínám, že je zásadní rozdíl