Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Nákup a prodej serveru

16.6.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2017.1000.11
Nákup a prodej serveru

Ing. Ivana Langerová

VYŠLO V ČÍSLE 10/2017

Zakoupili jsme server (zboží) v ČR a budeme ho zasílat do Běloruska. Tento také za stejnou částku přefakturujeme do Běloruska. Při nákupu jsme fakturu nezahrnovali do přiznání k DPH (neuplatnili si DPH na vstupu) a ani vystavenou fakturu nebudeme zahrnovat do přiznání. Je to tak správně?

Přefakturace ve smyslu § 36 odst. 11 ZDPH, kdy firma účtuje o přijatém plnění přes účty 3. třídy a

 
 Napište nám
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: