Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Odpočet DPH bez řádného dokladu

3.6.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2016.12.5
Odpočet DPH bez řádného dokladu

Ing. Eva Krekulová

VYŠLO V ČÍSLE 12/2016

Nakoupili jsme zboží (dřevní hmotu) od plátce DPH. Ten nám chybně vystavil doklad v režimu reverse charge. Odmítá vystavit řádný daňový doklad. Můžeme si uplatnit odpočet DPH, když nemáme řádný daňový doklad? Jsme však schopni doložit uskutečnění zdanitelného plnění jiným způsobem.

Odpověď

Podle § 73 odst. 5 ZDPH neobsahuje-li doklad pro prokázání nároku na odpočet daně všechny

 
 Napište nám
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: