Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

OSVČ s trvalým bydlištěm na Slovensku

4.4.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2016.7.8
OSVČ s trvalým bydlištěm na Slovensku

Ing. Hana Kovářová

VYŠLO V ČÍSLE 7/2016

Fyzická osoba s trvalým bydlištěm na Slovensku je v České republice OSVČ. Musí vést účetnictví? Může si uplatnit výdaje paušálem? Případně jak uvede tyto údaje v daňovém přiznání k DPFO?

Odpověď

Zákon č. 563/1991 S., o účetnictví, ve znění p.p. (dále jen  „ZoÚ”) v ustanovení § 1 odst. 2 definuje, které osoby jsou povinny vést účetnictví. Zahraniční fyzická  osoba

 
 Napište nám
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: