Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dodání zboží s montáží

28.5.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

3.3.2 Dodání zboží s montáží

Ing. Jana Vítková, Ph.D.

VYŠLO V ČÍSLE 05/2013

Dotaz
Dotaz

Česká firma X, plátce DPH vyfakturuje dodání zboží s montáží v Polsku české firmě Y, plátci DPH. Ta bude následně fakturovat toto plnění polské firmě, plátci polské DPH. Jak to bude s DPH mezi českými firmami X a Y? Bude se muset firma X registrovat k DPH v Polsku a fakturovat firmě Y s polskou DPH nebo bude fakturovat s českou DPH podle § 9? Podle novely DPH § 7 odst. 3 je místo