Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Práce na nemovité věci na Slovensku

19.9.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2016.1617.9
Práce na nemovité věci na Slovensku

Ing. Eva Krekulová

VYŠLO V ČÍSLE 1617/2016

Společnost s. r. o., plátce DPH, provádí stavební práce na nemovité věci, která je na Slovensku. Bude fakturovat s daní, nebo bez DPH, musí se zaregistrovat na SK jako plátce DPH?

Místem plnění stavebních prací je podle § 10 ZDPH Slovensko, daň tedy musí být vypořádána na Slovensku. Na faktuře nebude uvedena tedy česká DPH. Zda se musí  české s. r. o. registrovat

 
 Napište nám
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: