Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Příjem ze šipek a stolního fotbalu

23.3.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2017.0304.22
Příjem ze šipek a stolního fotbalu

Ing. Martin Veselý

VYŠLO V ČÍSLE 0304/2017

Jsme restaurace, plátce DPH. Je příjem ze stolního fotbalu a šipek osvobozen od DPH nebo není, případně sazba? Jedná se o příjem podle § 7, § 9 nebo 10 ZDP? Obě dvě zařízení jsou provozována v restauraci a jsou v drobném majetku restaurace.

Pokud jde o daň z přidané hodnoty, u nájmu movité věci (kulečníkového stolu, šipek, stolního fotbalu apod.) se uplatní základní