Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Školení zaměstnankyně na mateřské dovolené z pohledu daňového

12.9.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

8.2.3
Školení zaměstnankyně na mateřské dovolené z pohledu daňového

Ing. Eva Sedláková

Dotaz

Lze zaměstnankyni, která je v současné době na rodičovské dovolené, hradit školení? Jedná se o daňově účinný náklad zaměstnavatele?

Právní předpisy

Zákon č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZDP”)

  • § 24 odst. 2 písm. j) bod 3 ZDP

  • § 6 odst. 9 písm. a) ZDP

Odpověď

Školení pro zaměstnankyni, která je v

 
 Napište nám
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: