Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Nárok na odpočet DPH v případě chybějících náležitostí daňového dokladu

4.8.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer

3.4.19 Nárok na odpočet DPH v případě chybějících náležitostí daňového dokladu

Ing. Jana Vítková, Ph.D.

VYŠLO V ČÍSLE 08/2014

Dotaz

Je ohrožen nárok na odpočet DPH v případě, že na zjednodušeném daňovém dokladu chybí číslo dokladu? Co v tomto případě dělat?

Právní úprava
Právní úprava
  • Zákon č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty (ZDPH), v platném znění

    • - § 29
    • - § 30a
    • - § 73

Odpověď

Nárok na odpočet si můžete jistě uplatnit i

 
 Napište nám
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: