Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Úhrada za užívání spoluvlastnického podílu - § 9, nebo § 10 ZDP?

5.7.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2016.1314.9
Úhrada za užívání spoluvlastnického podílu - § 9, nebo § 10 ZDP?

Ing. Eva Sedláková

VYŠLO V ČÍSLE 1314/2016

Podle jakého paragrafu zdanit u fyzické osoby příjem plynoucí na základě dohody spoluvlastníků o užívání movité věci (nejde o věc zařazenou v obchodním majetku), vlastněnou více podílovými spoluvlastníky?

Klient-spoluvlastník věc vůbec nevyužívá, užívají ji jiní spoluvlastníci a ti mu za to platí náhradu. Jde

 
 Napište nám
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: