Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Výměna zámku

1.6.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2016.10.4
Výměna zámku

Ing. Ladislav Pitner

VYŠLO V ČÍSLE 10/2016

OSVČ, plátce DPH, provádí výměnu dveřního zámku u bytového domu. Lze uplatnit sníženou sazbu DPH?

Ano, u této služby (opravy, výměny) se použije první snížená sazba daně (15 %). Jedná se o montážní práce, na které se podle § 48 ZDPH uplatní první snížená sazba daně.