Databáze DU dotazy a odpovědi profi

On-line knihovna DU dotazy a odpovědi profi je na našem trhu ojedinělá databáze odborných odpovědí z oblasti daní a účetnictví. Databáze je průběžně doplňována o články tvořené kolektivem renomovaných autorů. Články připravují daňoví poradci, auditoři, pracovníci správci daně, čímž je zaručena garance správnosti.

Více informací

Co všechno obsahují DU dotazy a odpovědi profi?

 • odpovědi na odborné dotazy
 • aktuality
 • příklady
 • právní předpisy, vyhlášky a pokyny
 • tipy a upozornění na chyby
 • a další
Více informací
image01

Nadstandardní služby k předplatnému

 • Bezplatný odpovědní servis
 • Možnost časové filtrace
Více informací
image01

O tomto produktu


Chcete-li zjistit o on-line knihovně DU dotazy a odpovědi profi více, rozklikněte si níže umístěné odkazy, kde jsou její vlastnosti vysvětleny podrobněji.

 • Obsah

  DU dotazy a odpovědi profi je na našem trhu ojedinělá databáze odborných odpovědí pro oblast daní a účetnictví. Více než 4 500 odpovědí je základem on-line knihovny dotazů a odpovědí v ČR. Její obsah je denně odborníky aktualizován, a proto mají příspěvky navíc garantovánu aktuálnost a správnost. Díky propracovanému systému vyhledávání rychle naleznete potřebnou informaci.

  Vyberte si z modulů:

  Modul DU dotazy a odpovědi profi

  • obsahuje více než 4 500 odpovědí z oblasti daní a účetnictví včetně rozsáhlého archivu, je denně aktualizován a doplňován,
  • obsahuje právní předpisy z účetní a daňové oblasti.


  Modul DU dotazy a odpovědi profi PLUS

  • obsahuje více než 4 500 odpovědí z oblasti daní a účetnictví včetně rozsáhlého archivu, je denně aktualizován a doplňován,
  • navíc obsahuje funkci časových verzí odpovědí,
  • obsahuje právní předpisy z účetní a daňové oblasti,
  • zahrnuje nárok na odpovědní servis z oblasti daní (do 3 týdnů Vám rádi zodpovíme 4 odborné dotazy za rok).

  Renomovaný autorský kolektiv

  Články připravují a průběžně aktualizují špičkoví autoři a daňoví poradci, mezi které patří např. RNDr. Ivan Brychta, prof. Ing. Libuše Műllerová, CSc., Ing. Ondřej Burian, Ing. Martin Děrgel, Ing. Jana Kolářová, Mgr. Radmila Kulková, Ing. Pavel Kyselák, Ing. Martin Špád, Ing. Anna Teklá, Ing. Dagmar Fitříková, Ing. Jana Ledvinková, Ing. Karel Janoušek, Ing. Drahomíra Martincová, Jaroslava Pfeilerová, a další.

 • Funkce

  Co vše zahrnuje předplatné DU dotazy a odpovědi profi?

  On-line knihovnu DU dotazy a odpovědi profi

  • Portál aktualizovaný 24 hodin denně obsahuje cca 4 500 odborných odpovědí z oblasti daní a účetnictví; více než polovina z nich má garantovánu aktuálnost a správnost. Kromě odpovědí jsou k dispozici i Praktické informace obsahující např. sazby cestovních náhrad, výkazy účetní závěrky, daňové tiskopisy, přehled smluv o zamezení dvojímu zdanění a mnoho dalších užitečných údajů.
  • Právní předpisy z daňové a účetní oblasti jsou k dispozici k různým datům účinnosti – změny jsou viditelné na první pohled, což zvyšuje komfort čtenářů.

  Bezplatný odpovědní servis

  • Narazíte-li na problém, na který jste nenalezli přes intuitivní vyhledávání odpověď, je Vám k dispozici bezplatný odpovědní servis. Stačí napsat dotaz a písemnou odpověď od odborníka získáte nejpozději do 3 týdnů. Tato služba zajistí odpovědi na 4 odborné dotazy za rok.
 • Služby

  V on-line knihovně DU dotazy a odpovědi profi lze informace získávat různými způsoby, z nichž nejběžnější jsou dva níže popsané. Ideální je oba způsoby vzájemně kombinovat!

  I. Vyhledávání podle klíčového slova

  Vypsáním hledaného výrazu do příslušného okénka, kdy Vám inteligentní našeptávač nabídne vhodné varianty pro co nejefektivnější nalezení výsledků hledání. Následně snížíme počet výsledků filtrováním. Nejčastěji využijeme „Téma“, tj. z jakého úhlu pohledu chceme problém řešit, „Aktuálnost“ (pokud chcete řešit problém z aktuálního období, využijete Garanci, pokud z jiného, než současného období, využijete Archiv).

  II. Filtrování

  Vybereme TÉMA

  Vyberete téma, které chcete aktuálně řešit: např. „Daň z příjmů právnických osob – Majetek“.

  Dle TYPU INFORMACE

  Databáze DU dotazy a odpovědi profi umožňuje vybrat řešený dotaz, výkladové články, aktuality nebo právní předpisy.

  Dle AKTUÁLNOSTI

  • Garance

  Dokumenty portálu DU dotazy a odpovědi profi jsou průběžně aktualizovány podle legislativního vývoje. Texty platné v daném období jsou označeny logem .

  DU dotazy a odpovědi profi nabízí bohatý archiv odpovědí na dotazy. U nich byla garantována aktuálnost k datu vydání, ale nejsou aktualizovány na základě pozdějších legislativních změn. Můžete je využít např. při případných kontrolách účetnictví. Tyto články jsou označeny logem .

  Můj obsah

  V této sekci naleznete dotazy, které jste podali prostřednictvím stránky DU dotazy a odpovědi profi.

  Mně dostupné

  Pokud kliknete na tomto filtru, budete se pohybovat ve své verzi DU dotazy a odpovědi profi a žádný článek z jiné verze Vás nebude při práci rušit.

Jaký modul vybrat?

Přehled modulů


* Ceny jsou uvedeny bez DPH v platné výši

Přejete si nás kontaktovat?


Kontaktujte nás

Potřebujete s něčím pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat přes níže uvedený formulář, obratem se Vám ozveme.

Výhody tohoto způsobu kontaktování jsou následující:

 • Nečekáte na telefonu.
 • Ozve se Vám ta nejkompetentnější osoba.
 • Kopii Vašeho požadavku obdržíte na Váš email.

Vše vyřídíme rychle a k Vaší spokojenosti. Jsme tu pro Vás.

Pro získání možnosti bezplatného testování je nutné vyplnit správně kontaktní telefon a Váš email.

Na Vámi uvedený telefon Vás budeme kontaktovat nejpozději do druhého pracovního dne, abychom s Vámi domluvili jak Vámi preferovaný termín počátku testování, tak i Vámi vybraný modul, který chcete otestovat.

Na Vámi uvedený email Vám následně zašleme vygenerované přístupové testovací přístupy. 

Bez ověření správnosti Vašeho telefonu a emailu tedy není možné požadované testování poskytnout. Děkujeme za pochopení.

Input:
loading...
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!